****Th nAcHt TsChEcHiEn tO Cz!!!!****
****cArPe dIeM+LiEbE DiE SeKuNdE+IcH BiN dA+ScHrEi****
****tOmÍk kAuLiTz fOrEva iN My hEaRt!!!!****

****iCh lIeBe dIcH****

Květen 2009

***Pomoc***

10. května 2009 v 18:18 | andy kaulitz

Podporujeme: Ich bin da Download Day

Všichni už víte, co se teď okolo Tokio Hotel děje a že kluci právě prožívají ne moc zrovna příjemné období. Tentokrát jsme se rozhodli nepořádat žádné vlastní akci na podporu Toma, ale chceme se zapojit do celosvětové akce, jelikož v tuto chvíli je mnohem efektivnější, když se fanoušci z celého světa spojí, než když budou působit odděleně.
Tuto akci pořádá Francie a mnoho zemí, včetně nás, již odsouhlasilo spolupráci na této akci.


***H&M***

10. května 2009 v 18:12 | andy kaulitz
Všichni jistě víte o kampani proti AIDS "Rock Hard F*** Safe". Jelikož na blogách a forech většina z vás píše, že si tričko koupí, napadlo nás udělat takovou malou akci.
Trička budou k dostání od 28.května ve všech obchodech H&M. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří se rozhodli tuto kampaň podpořit, vyfoťte se se svým tričkem a pošlete nám ho na adresu thnachtschechien@email.cz
Na našem MYSPACE profilu vytvoříme galerii všech došlých fotek.
Vaše fotky poté zašleme TH a do H&M, aby viděli, že i my jsme se rozhodli pomáhat. Toje z OFICIÁLNÍHO FANCLUBU TH tak se prosim taky zapojte!Udělejte to pro Tokiáčky...

New kolekce for HaM

10. května 2009 v 18:05 | andy kaulitz
http://i44.tinypic.com/30ttqp5.jpghttp://i41.tinypic.com/2knhjs.jpghttp://i41.tinypic.com/1555507.jpg
http://i41.tinypic.com/i6gs50.jpghttp://i43.tinypic.com/34zf14j.jpghttp://i42.tinypic.com/j8i9u1.jpg
http://i42.tinypic.com/359bm6p.jpghttp://i41.tinypic.com/v5z475.jpghttp://i40.tinypic.com/dpebz8.jpgAnimačky z widea for HaM

:-(...New look Tomíka a Billíka...:-(NeIN,NeIn nEiN!!!!!!!!!!

10. května 2009 v 18:02 | andy kaulitz
Ahoj tak tu pro wás mám nowinky ohledně Tomíkova a Billíkova new wzhledu.......Chjoo,chjooomě se tho wubec nelíbí....Wždyt Tomí říkal že dredy nikdy nedá dolů,páč k němu pste patří!Chjóóó to je hrozný............Nwm jak se to líbí wám ale určo pište do kommentářů co si o tom myslíte wy....Mnu ale podle mě je to takhle:Lidi se mění,Tomovi hráblo a šup......Mnu ale podle mě za to může i Billík......Nechcu ho obviňovat ale pstě Bill si nechal udělat dredy a Tomíkovi to vadilo,že mají oba dva dredy a proto je radši sundal,mnu podle mě to je takle mnu......Nojo jasný že chápu že je to jejich život a že si ,ůžou dělat co chtěj ale pstě zklamali mě mnu.....................
nwm jak Vy ale určo napište co si o tomhle chaosu myslíte.....Vždyť kluci(TH) nám ani nic neřekou,pstě na nás s***u a to mě dost štve že nám ani neřeknou nějaký podrobnosti o té jejich hodně VELKÉ změně.....Nojo tak se zatím mějte pěkně a pište prosím komenty....Děkuju Vaše Andy....
Iloveradio.de začátkem března ukázalo fanoušků z celého světa exkluzivní fotky nového stylu Billa Kaulitze.

O dvě měsíce později přichází iloveradio.de prezentovat opět exkluzivní nové fotky Kaulitz Twins - z exkluzivní akce v berlínské Puro Sky Lounge, zase s novými, mimochodem vytříbenými styly.

Novými fotkami upoutával víc pozornost Tom Kaulitz než jeho bratr Bill: Důvod: Tom přišel v pátek (8.května) na půlnoční koncert Solange Knowles "nahoře bez".....
Soulová diva Beyoncé Knowles a její sestra Solange slavily noc v Puro Lounge.

Dvě proslulé krásky soulu v tour horečce. Sestry Beyoncé (27) a Solange Knowles (24) nejsou teď k zastavení. Dneska Paříž, pozítří Barcelonaa. Jejich zastávka v Berlíně a následná párty nebyly k zastavení.

Tak Beyoncé ("Single Ladies") po své vyprodaném koncertě v sobotu v O2 World aréně slavila dál na After-Show-Party v Puro Lounge. V noblesním klubu předvedla sestra Solange exkluzivně tajný koncert v malé VIP místnosti. Fanoušci z řad celebrit jako Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel relaxovali na kožené pohovce. Lucy Diakovska z "No Angel" to rozjížděla na tanečním parketě.
...


***NeW AlBuM tH 2009***!!!!!!

6. května 2009 v 19:45 | andy kaulitz
thaq sme se dockaly!!!!!!!yupííííí!!!!!!!!!!!

***tOkIáČcI-DeViLiSh***4 eWEr wIdEo!!!!!!!

6. května 2009 v 19:42 | andy kaulitz

***FoR CzEcH FaN ToMíK***

6. května 2009 v 19:41 | andy kaulitz

***Sůůůůpíííq widejkoo!!!!!***

6. května 2009 v 19:41 | andy kaulitz

***Náwštěwnost***

6. května 2009 v 19:38 | andy kaulitz
No řeknu Vám teda pěkná bída!!!!


***NEW***

5. května 2009 v 9:32 | andy kaulitz
AHOJKY MAM TU PRO VAS NEW OBRAZKY!!!!A PLOMINTE MI ZA ZPOZDENI NEMELA JSEM TED NEJAK MOC CAS....!:-)
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/8/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
//<![CDATA[ //]]>

***ToMiK NaPaDl fAnYnKu????***

5. května 2009 v 9:24 | andy kaulitz |  **Tomik Kaulitz**

NaFaCkOwAl sTaLkErA,dIwItE Se????!!??

Tom Kaulitz

16.04. 15:59
Německá policie si musí posvítit na devatenáctiletého kytaristu Toma Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel. Napadl fanynku.
Hamburská policie ve čtvrtek začala vyšetřovat kytaristuToma Kaulitze, člena úspěšné skupiny Tokio Hotel. Německý idol dívek napadl svou fanynku. Vrazil jí facku a způsobil lehke zranění v obličeji.

"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

Mluvčí policie Ralf Kunz potvrdil, že uvedeným mladíkem je Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel. Miláček teenegerů napadl svoji fanynku. Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka doprovázená čtyřmi přítelkyněmi zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.


Tohle jsou jen obycejne POMLUVY!!!!!!!!Zde jsou fakta a ne jen zkreslene infa medii!!!Tahle fanynka patří k tzv. stalkerům, to jsou ti co den co den hlídkují před jejich domem a sledují je v autech. byla na ně už zavolána policie, th jim osobně řekli že jim to vadí, ale ony jep ořád obtěžují, sledují a pronásledují. na té benzince ho nepotkaly náhodou, sledovaly ho. nechtěly ho nechat odjet, otravovaly ho, a až se tom naštval a vyhodil z auta cigaretu jako gesto že ho opravdu s***u. slečna se naštvala, a típla mu cigáro o auto. tom vystoupil z auta a chtěl ji odstrčit, ale omylem ji udeřil do obličeje. hysterka si hned musela zavolat policii a sanitku a na Tomíčka ted každý hází špínu!!!!!!Takze tady mam vzkaz pro vsechny STALKERY!!!!!
NECHTE TOKIÁČKY ŽÍT!!!!!!!!!!!!!A JDĚTE UŽ K***A DO P****E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tom Kaulitz 4 ewer in my heart!!