****Th nAcHt TsChEcHiEn tO Cz!!!!****
****cArPe dIeM+LiEbE DiE SeKuNdE+IcH BiN dA+ScHrEi****
****tOmÍk kAuLiTz fOrEva iN My hEaRt!!!!****

****iCh lIeBe dIcH****

***ToMiK NaPaDl fAnYnKu????***

5. května 2009 v 9:24 | andy kaulitz |  **Tomik Kaulitz**

NaFaCkOwAl sTaLkErA,dIwItE Se????!!??

Tom Kaulitz

16.04. 15:59
Německá policie si musí posvítit na devatenáctiletého kytaristu Toma Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel. Napadl fanynku.
Hamburská policie ve čtvrtek začala vyšetřovat kytaristuToma Kaulitze, člena úspěšné skupiny Tokio Hotel. Německý idol dívek napadl svou fanynku. Vrazil jí facku a způsobil lehke zranění v obličeji.

"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

Mluvčí policie Ralf Kunz potvrdil, že uvedeným mladíkem je Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel. Miláček teenegerů napadl svoji fanynku. Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka doprovázená čtyřmi přítelkyněmi zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.


Tohle jsou jen obycejne POMLUVY!!!!!!!!Zde jsou fakta a ne jen zkreslene infa medii!!!Tahle fanynka patří k tzv. stalkerům, to jsou ti co den co den hlídkují před jejich domem a sledují je v autech. byla na ně už zavolána policie, th jim osobně řekli že jim to vadí, ale ony jep ořád obtěžují, sledují a pronásledují. na té benzince ho nepotkaly náhodou, sledovaly ho. nechtěly ho nechat odjet, otravovaly ho, a až se tom naštval a vyhodil z auta cigaretu jako gesto že ho opravdu s***u. slečna se naštvala, a típla mu cigáro o auto. tom vystoupil z auta a chtěl ji odstrčit, ale omylem ji udeřil do obličeje. hysterka si hned musela zavolat policii a sanitku a na Tomíčka ted každý hází špínu!!!!!!Takze tady mam vzkaz pro vsechny STALKERY!!!!!
NECHTE TOKIÁČKY ŽÍT!!!!!!!!!!!!!A JDĚTE UŽ K***A DO P****E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

yake skupince dawate nejfiics prednost???

TOKIO HOTEL 73.3% (11)
ALOHA FROM HELL 6.7% (1)
BULLET FOR MY VALENTINE 6.7% (1)
MY CHEMICAL ROMANCE 13.3% (2)
FALL OUT BOY 0% (0)
US5 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tom Kaulitz 4 ewer in my heart!!